drcení


Hrubý drtič

slouží ke zpracování živočišného odpadu v provozech na zpracování živočišných odpadů.
Rozmělňuje odpad (kadavery, konfiskát, masný odpad a kosti). Stroj je součástí linky na zpracování živočišných odpadů a je zařazen v přípravně materiálu za příjmovým žlabem.

 

Jemný drtič

slouží k jemnějšímu drcení již  hrubě nadrceného  živočišného odpadu (kostí) v provozech na zpracování živočišných odpadů.

Hrubě nadrcený materiál (kosti) je přiveden dopravními cestami do horní části vnitřního prostoru skříně drtiče. Zde je drcen pomocí dvou protiběžných rotorů a propadá do spodní části skříně drtiče, odkud je nadrcený materiál odváděn dopravními cestami k dalšímu zpracování. 
 

Zařízení dodáváme ve více verzích pro různé aplikace včetně široké palety doplňků a příslušenství.
 

fotogalerie
počet fotografií: 5

Proč si zvolit nás?

Jsme specialisti na tlaková zařízení. Používáme moderní technologie a postupy, které odpovídají současným trendům. Naše vybavení se osvědčilo při mnoha zakázkách, které jsme od roku 2001 realizovali. Pracují u nás spolehliví zaměstnanci, kteří mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti. Pravidelně navštěvujeme odborná školení, a rozšiřujeme tak své znalosti.
 

Nabízíme vám víc

Pro každého klienta navrhujeme řešení na míru. Zakázky realizujeme kompletně – od výkresů přes výrobu až po kompletní montáž. Díky tomu nemusíte jednat s několika různými dodavateli a vše probíhá rychleji. Důkazem našich bohatých znalostí a zkušeností jsou
získané certifikáty a zajímavé reference.


Novinka | produktové listy 


destruktor
  |   drtič   |   sušárna   |   mezizásobník   |   příjmový žlab

EU

Ověřená firma ifirmy.cz MONTS s.r.o.