O společnosti

 

Kde spolehlivě pracují naše výrobky?

 

Od roku 2001 jsme naše výrobky dodali klientům z České republiky, Německa, Rakouska, Slovenska, Pákistánu, Švýcarska, Polska, Slovinska, Norska, Belgie, Francie, Maďarska, Chorvatska, Rumunska, Běloruska, Španělska, Ukrajiny, Bulharska a Srbska.

 

 

 

Společenská odpovědnost 

 

Jako moderní firma podnikající v mezinárodním kontextu ctíme zásady společenské odpovědnosti a k naší činnosti přistupujeme odpovědně ve všech oblastech. Naším cílem je, v souladu s hodnotami značky, přispívat ke kvalitě života zaměstnanců i veřejnosti a zlepšování života a produktivity našich zákazníků. Díky tomuto přístupu můžeme nabídnout pozitivní hodnoty, obstojíme ve velké konkurenci a jsme atraktivnější zaměstnavatel.


MONTS podporuje různé projekty:

 • kultura
 • sport
 • charitativní projekty
 • aktivity pro mládež


Zaujaly Vás naše sponzorské aktivity? Máte nějaké dotazy? 
Napište nám na info
@monts.cz.

 

 

Profil MONTS s.r.o.  

 

Zaměřujeme se především na výrobky pro zpracování živočišného odpadu, potravinářství, chemii, petrochemii, zemědělství, farmacii a likvidaci komunálního odpadu.
 

Patříme mezi největší evropské výrobce strojů a zařízení pro zpracování živočišných odpadů. Jsme zavedenou firmou s nadnárodní působností, která nabízí kompletní služby – od zpracování výkresů přes výrobu až po montáž u zákazníka.

Máme mnohaleté zkušenosti, kvalifikované zaměstnance a moderní technologie. Důkazem kvality našich výrobků jsou odborné certifikáty a desítky spokojených klientů. Zakládáme si na osobním přístupu a pro každého zákazníka navrhujeme řešení na míru.


Firma MONTS s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové ve složce C 17125. Datum zápisu 7. března 2001. Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
 

Sídlo společnosti: Vážní 1147, 500 03 Hradec Králové

 

Proč si vybrat nás? 

 • Osobní přístup
 • Řešení na míru
 • 25 let zkušeností
 • Kvalita výrobků
 
 • Spolehlivost
 • Trvanlivost
 • Rychlost
   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 


Dotace

 Poskytovatel dotace: MPSV ČR

Název výzvy:  Podnikové vzdělávání zaměstnanců

Financování: ESF – Operační program ZAMĚSTNANOST 

Doba trvání: březen 2017 až únor 2019

Název projektu: MONTS - firemní vzdělávání

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004667

Stručný popis:
Projekt umožní realizovat firemní vzdělávání pro zaměstnance společnosti MONTS s.r.o. Za účelem identifikace konkrétních vzdělávacích kurzů vhodných pro zaměstnance byla ve společnosti realizována analýza vzdělávacích potřeb. Projekt cílí především na rozvoj pracovních znalostí, dovedností a kompetencí potřebných pro kvalitní výkon práce u zaměstnavatele MONTS s.r.o. 

Jaký problém projekt řeší:
Projekt řeší nevyhovující úroveň znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a nesoulad mezi kvalifikační úrovní zaměstnanců s potřebami zaměstnavatele.

Cíle projektu:
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. 

Počet osob zapojených do projektu (podpořených osob): 24 

 Poskytovatel dotace
: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Název výzvy: Inovační vouchery - I. výzva

Financování: Evropský fond pro regionální rozvoj - Operační program
Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Doba realizace projektu: 11/2016 – 10/2017

Název projektu: Inovační vouchery pro společnost MONTS s.r.o.

Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0007433


Cíle projektu
: Cílem projektu je sdílení poznatků a know-how mezi společností MONTS s.r.o. a výzkumnou sférou za účelem zintenzivnění vnitropodnikové inovační aktivity v oblasti utěsňování hřídelů míchadel tlakových nádob zpracovávajících abrazivní materiály.Poskytovatel dotace
:
Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Název výzvy:  Nemovitosti - II. Výzva

Financování: OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Doba trvání: prosinec 2016 až prosinec 2019

Název projektu: Výrobní hala Monts s.r.o.

Registrační číslo projektu: CZ.01.2.07/0.0/0.0/16_058/0008001

 

Cíle projektu: Cílem projektu je demolice a výstavba nové výrobní haly společnosti MONTS s.r.o. Projekt řeší rostoucí objem produkce a bude mít vliv na zlepšení pracovního prostředí a zvýšení kapacit nadrozměrných výrobků.   

fotogalerie
počet fotografií: 3
EU

Ověřená firma ifirmy.cz MONTS s.r.o.