petrochemie


Pro petrochemický průmysl dodáváme TNS (tlakové nádoby stabilní) pro různé použití. Kolony včetně obslužných plošin, zásobníky, odlučovače, trubkové výměníky, kondenzátory, chladiče, adsorbéry, reaktory, nádrže, odparky, filtry, separátory, ocelové konstrukce pro obsluhu TNS, atd..


Technické parametry dodávaných TNS (materiálové provedení, rozměry, provozní tlaky a teploty, …) vychází z požadavků zákazníka. TNS dodáváme dle výrobních předpisů ČSN, AD2000, EN13445, ASME.

 

Hledáte související zařízení? Podívejte se na naše trubkové výměníky

fotogalerie
počet fotografií: 6

Proč si zvolit nás?

Jsme specialisti na tlaková zařízení. Používáme moderní technologie a postupy, které odpovídají současným trendům. Naše vybavení se osvědčilo při mnoha zakázkách, které jsme od roku 2001 realizovali. Pracují u nás spolehliví zaměstnanci, kteří mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti. Pravidelně navštěvujeme odborná školení, a rozšiřujeme tak své znalosti.
 

Nabízíme vám víc

Pro každého klienta navrhujeme řešení na míru. Zakázky realizujeme kompletně – od výkresů přes výrobu až po kompletní montáž. Díky tomu nemusíte jednat s několika různými dodavateli a vše probíhá rychleji. Důkazem našich bohatých znalostí a zkušeností jsou
získané certifikáty a zajímavé reference.


Novinka | produktové listy 


destruktor
  |   drtič   |   sušárna   |   mezizásobník   |   příjmový žlab

EU

Ověřená firma ifirmy.cz MONTS s.r.o.