Zásobníky a nádrže

Zásobníky a nádrže

Slouží ke skladování kapalných, sypkých, granulovaných, vlhkých, pevných hmot, ke skladování a přepravě kapalin a kapalných roztoků, k uchování surovin v tekutém stavu a jiné.

Zásobníky vyrábíme v různých objemech a tvarech na přání zákazníka.

Jsou vybavovány dle účelu použití.

 

 

Vozík dávkovací

 Samostatně  pojíždějící vozík s mechanickým vyprazdňováním, který slouží k akumulaci, transportu a dávkování rozdrcené suroviny do destruktorů.

 Vozík musí být utěsněn proti vytékání dávkovacího materiálu nebo vody. S ohledem na prac.prostředí, dopravovaný a dávkovaný materiál, je zásobník vyroben z materiálu se zvýšenou odolností proti korozi.  


Proč si zvolit nás?

Jsme specialisti na tlaková zařízení. Používáme moderní technologie a postupy, které odpovídají současným trendům. Naše vybavení se osvědčilo při mnoha zakázkách, které jsme od roku 2001 realizovali. Pracují u nás spolehliví zaměstnanci, kteří mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti. Pravidelně navštěvujeme odborná školení, a rozšiřujeme tak své znalosti.
 

Nabízíme vám víc

Pro každého klienta navrhujeme řešení na míru. Zakázky realizujeme kompletně – od výkresů přes výrobu až po kompletní montáž. Díky tomu nemusíte jednat s několika různými dodavateli a vše probíhá rychleji. Důkazem našich bohatých znalostí a zkušeností jsou
získané certifikáty a zajímavé reference.


Novinka | produktové listy 


destruktor
  |   drtič   |   sušárna   |   mezizásobník   |   příjmový žlab

EU

Ověřená firma ifirmy.cz MONTS s.r.o.