diskové sušárny


Sušárna je primárně určena pro linky na zpracování živočišných odpadů. Zařízení bylo projektováno, konstruováno a vyrobeno ke kontinuálnímu sušení rozvařené kafilerní suroviny. Disková sušárna může být použita i na zpracování jiných materiálů. Jiné aplikace s Vámi rádi projednáme.


Zařízení suší kontaktním způsobem kafilerní surovinu pomocí otáčejícího se diskového rotoru, vyhřívaného topnou párou. Surovina se v sušárně, posouvá směrem od vstupu suroviny k výpadu. Výpad je osazen nožovým šoupátkem s pneumatickým pohonem. Brýdové páry jsou odváděny přes parní dóm brýdovým potrubím do kondenzačního systému.

 

Další využití: Zařízení se osvědčilo v procesu výroby biopaliva.

 

Zařízení dodáváme ve více verzích pro různé aplikace včetně široké palety doplňků a příslušenství.
 

fotogalerie
počet fotografií: 4

Proč si zvolit nás?

Jsme specialisti na tlaková zařízení. Používáme moderní technologie a postupy, které odpovídají současným trendům. Naše vybavení se osvědčilo při mnoha zakázkách, které jsme od roku 2001 realizovali. Pracují u nás spolehliví zaměstnanci, kteří mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti. Pravidelně navštěvujeme odborná školení, a rozšiřujeme tak své znalosti.
 

Nabízíme vám víc

Pro každého klienta navrhujeme řešení na míru. Zakázky realizujeme kompletně – od výkresů přes výrobu až po kompletní montáž. Díky tomu nemusíte jednat s několika různými dodavateli a vše probíhá rychleji. Důkazem našich bohatých znalostí a zkušeností jsou
získané certifikáty a zajímavé reference.


Novinka | produktové listy 


destruktor
  |   drtič   |   sušárna   |   mezizásobník   |   příjmový žlab

EU

Ověřená firma ifirmy.cz MONTS s.r.o.